Kolekcja Polcolorit Versal

Kolekcja Polcolorit Versal

Najnowsza kolekcja płytek Versal wiodącej firmy Polcolorit to połączenie trzech bardzo modnych ostatnimi czasy kolorów: ciemnego grafitu, kremu oraz beżu.  Te dwa odcienie komponują się w jedną przepiękną całość, nadając każdej łazience niebywały klimat i modny design.  Glazura tego producenta to kwintesencja piękna i  nowoczesnego stylu. Niektóre elementy kolekcji pokryte zostały świetlistymi dekoracjami w postaci kwiatów, które dodatkowo wzbogacają i tak znakomity efekt.

Zapraszamy do zapoznania się z tą niepowtarzalną kolekcją. W naszym sklepie można ją nabyć w  bardzo atrakcyjnej cenie. Niski koszt zakupu nie oznacza wcale  niskiej jakości. Wręcz przeciwnie,  płytki z  kolekcji Versal  odznaczają się bardzo solidną konstrukcją, co  sprawia, że przez wiele lat pozostają one w idealnym stanie.

Jeśli wciąż nie możesz podjąć decyzji, jaka glazura będzie najlepiej pasowała do twojej łazienki, zapoznaj się z prezentowaną przez nas przykładową aranżacją z użyciem płytek firmy Polcolorit.

Sortuj wyświetlaj po

Znaleziono 34 produkty • Polcolorit Versal Beige Listwa Mix 6.5x60

  Polcolorit Versal Beige Listwa Mix 6.5x60

  Ceramiczna płytka łazienkowa Beige Listwa Mix pasuje do dowolnej łazienki firmy Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa pochodzi z ślicznej kolekcji Versal, posiada wagę 0.62 kilogramów, ma wymiary 5x60 cm. Płytka sprzedawana jest na sztuki.

  Cena: 21,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Versal Beige Witraż Dekor 30x60

  Polcolorit Versal Beige Witraż Dekor 30x60

  Płytka łazienkowa Beige Witraż Dekor świetnie prezentuje się w każdej łazience zaprojektowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa Polcolorit/Marconi Beige Witraż Dekor pochodzi z ładnej kolekcji Versal, waży 3.2 kg, posiada wymiary 30x60 cm. Płytka sprzedawana jest na sztuki.

  Cena: 46,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Versal Beige Witraż Mozaika 30x30

  Polcolorit Versal Beige Witraż Mozaika 30x30

  Ceramiczna płytka do łazienki Beige Witraż Mozaika pasuje do każdej łazienki zaprojektowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa należy do przepięknej kolekcji Versal, waży 1.2 kg, posiada wymiary 30x30 cm. Płytkę sprzedajemy na sztuki.

  Cena: 42,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Versal Bianco Listwa Mix 6.5x60

  Polcolorit Versal Bianco Listwa Mix 6.5x60

  Ceramiczna płytka do łazienki Bianco Listwa Mix pasuje do każdej łazienki zaprojektowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa Polcolorit/Marconi Bianco Listwa Mix należy do przepięknej kolekcji Versal, waży 0.62 kg, płytka o wymiarach 5x60 cm. Płytkę sprzedajemy na sztuki.

  Cena: 21,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Versal Bianco Witraż Dekor 30x60

  Polcolorit Versal Bianco Witraż Dekor 30x60

  Ceramiczna płytka do łazienki Bianco Witraż Dekor adekwatna jest dla dowolnej łazienki firmy Polcolorit/Marconi. Płytka Bianco Witraż Dekor należy do ślicznej kolekcji Versal, waży 3.2 kilogramów, wymiary 30x60 cm. Płytkę sprzedajemy na sztuki.

  Cena: 46,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Versal Bianco Witraż Mozaika 30x30

  Polcolorit Versal Bianco Witraż Mozaika 30x30

  Płytka łazienkowa Bianco Witraż Mozaika rewelacyjnie wygląda w każdej łazience wyprodukowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa należy do ładnej kolekcji Versal, waży 1.2 kilogramów, o wymiarach 30x30 cm. Płytka sprzedawana jest na sztuki.

  Cena: 42,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Versal Grafit Kwiat X2 Kpl 2el. 120x30

  Polcolorit Versal Grafit Kwiat X2 Kpl 2el. 120x30

  Płytka do łazienki Grafit Kwiat X2 Kpl 2el. Rewelacyjnie wygląda w każdej łazience firmy Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa Grafit Kwiat X2 Kpl 2el. Pochodzi z uroczej kolekcji Versal, posiada wagę 5.65 kilogramów, płytka o wymiarach 120x30 cm. Płytka sprzedawana jest na sztuki.

  Cena: 116,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Versal Grafit Listwa Mix 6.5x60

  Polcolorit Versal Grafit Listwa Mix 6.5x60

  Płytka łazienkowa Grafit Listwa Mix pasuje do dowolnej łazienki wyprodukowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka Grafit Listwa Mix pochodzi z uroczej kolekcji Versal, waży 0.62 kilogramów, wymiary 5x60 cm. Płytkę sprzedajemy na sztuki.

  Cena: 21,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Versal Grafit Witraż Dekor 30x60

  Polcolorit Versal Grafit Witraż Dekor 30x60

  Płytka łazienkowa Grafit Witraż Dekor adekwatna jest dla każdej łazienki firmy Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa Polcolorit/Marconi Grafit Witraż Dekor pochodzi z prześlicznej kolekcji Versal, posiada wagę 3.2 kilogramów, płytka o wymiarach 30x60 cm. Płytkę sprzedajemy na sztuki.

  Cena: 46,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Versal Grafit Witraż Mozaika 30x30

  Polcolorit Versal Grafit Witraż Mozaika 30x30

  Płytka do łazienki Grafit Witraż Mozaika adekwatna jest dla dowolnej łazienki wyprodukowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka należy do uroczej kolekcji Versal, waży 1.2 kilogramów, płytka o wymiarach 30x30 cm. Płytkę sprzedajemy na sztuki.

  Cena: 42,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
do góry