Opoczno Gres Naturale 14,8x59,8 pomarańczowy OP012-010-1

Cena: 88,00

Opoczno

brak produktu

Płytki Opoczno

Naturale - Kolekcja ścienno-podłogowa zarówno do wnętrz, jak i na tarasy oraz dowolne powierzchnie na zewnątrz domu. Subtelny wzór drewna na matowej powierzchni z delikatnym reliefem nadaje płytkom naturalny, zdecydowany charakter. Całość dopełniają cięte listwy i wcinane centra oraz oryginalne, nowoczesne listwy metalowe. Dodatkowo atrakcyjna prostokątna mozaika stwarza wiele nowych możliwości aranżacyjnych, jak układ poziomy, podział na strefy z wykorzystaniem metalowych listew, czy łączenie kolorów lub formatów płytek. Podłoga w jednym lub dwóch kolorach dobrze koresponduje z nowoczesnym wn…

Producent Opoczno
Kolekcja Naturale
Indeks OP012-010-1
Jednostka m2
Rodzaj Gres
Wymiary [cm] 14,8x59,8
Kolor Pomarańczowy
EAN 1 5901771636915
Typ GRES SZKLIWIONY
Naturale - Kolekcja ścienno-podłogowa zarówno do wnętrz, jak i na tarasy oraz dowolne powierzchnie na zewnątrz domu. Subtelny wzór drewna na matowej powierzchni z delikatnym reliefem nadaje płytkom naturalny, zdecydowany charakter. Całość dopełniają cięte listwy i wcinane centra oraz oryginalne, nowoczesne listwy metalowe. Dodatkowo atrakcyjna prostokątna mozaika stwarza wiele nowych możliwości aranżacyjnych, jak układ poziomy, podział na strefy z wykorzystaniem metalowych listew, czy łączenie kolorów lub formatów płytek. Podłoga w jednym lub dwóch kolorach dobrze koresponduje z nowoczesnym wnętrzem. Naturalne kolory z odcieniem brązu i orange'u przywodzą na myśl lasy tropikalne z ich niepowtarzalnym klimatem.


Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w przeciągu 24 godzin.

Oceń produkt


Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe lub niezgodne z polskim prawem.

Klienci, którzy oglądali Opoczno Gres Naturale 14,8x59,8 pomarańczowy OP012-010-1, widzieli również