Słupek SEVILLA z koszem na bieliznę uniwersalny

Cersanit

produkt niedostępny

Szafki stojące

Szafka dostępna w kolorach orzech boloński i dzika grusza. Korpus wykonany z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej o grubości 18 mm. Fronty wykonane z płyty MDF jednostronnie laminowanej o grubości 16 mm. Drzwiczki mniejsze z szybą o grubości 3 mm uniwersalne (możliwośc zamontowania jako lewe lub prawe), Wewnątrz jedna półka. Dolna szafka z drzwiami uchylnymi, Wewnątrz kosz na brudną bieliznę.. Dostępne kolory okleiny: Orzech boloński, Dzika grusza

Producent Cersanit
Kolekcja Sevilla
Indeks S507-015
Jednostka sztuka
Szerokość 304 mm
Wysokość 1582 mm
Głębokość 304 mm
Kolor Biały

Szafka dostępna w kolorach orzech boloński i dzika grusza. Korpus wykonany z płyty wiórowej dwustronnie laminowanej o grubości 18 mm. Fronty wykonane z płyty MDF jednostronnie laminowanej o grubości 16 mm. Drzwiczki mniejsze z szybą o grubości 3 mm uniwersalne (możliwośc zamontowania jako lewe lub prawe), Wewnątrz jedna półka. Dolna szafka z drzwiami uchylnymi, Wewnątrz kosz na brudną bieliznę.. Dostępne kolory okleiny: Orzech boloński, Dzika gruszaNasz pracownik skontaktuje się z Tobą w przeciągu 24 godzin.

Oceń produkt


Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe lub niezgodne z polskim prawem.

Klienci, którzy oglądali Słupek SEVILLA z koszem na bieliznę uniwersalny, widzieli również