Obudowy i panele wannowe

Sortuj wyświetlaj po

Znaleziono 102 produktydo góry

Panele i obudowy do wanien

Ładnie zaaranżowana łazienka to nie tylko miły widok na oka. Bardzo ważna jest funkcjonalność i solidne wykonanie wszystkich elementów wyposażenia, by z tak urządzonej toalety można było korzystać przez wiele lat i by zawsze pozostawała w idealnym stanie. W naszym sklepie oprócz wanien zwykłych lub z hydromasażem oferujemy dodatkowe elementy wyposażenia w postaci obudów i paneli wannowych.

Wiodący producenci i przystępna cena

Nasz sklep oferuje swym klientom wysokiej jakości produkty, które pochodzą od znanych i cenionych producentów wyposażeń łazienkowych Cersanit i KOŁO. Te dwie firmy od lat wypuszczają na rynek towary najwyższej klasy, dzięki czemu zdobyły uznanie i wiele sklepów zaopatruje się w ich asortyment. Nasze produkty zostały wybrane bardzo starannie, by spełnić wszelkie wymogi odwiedzających nas klientów. Poza wysoką jakością oferujemy te elementy wyposażenia w bardzo przystępnej cenie.

Duży wybór akcesoriów

Jeśli szukasz wysokiej klasy, a przy tym niedrogiej obudowy do wanny lub praktycznego panelu wannowego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy solidnej konstrukcji obudowy wannowe boczne lub frontowe, obudowy do wanny narożnej, asymetrycznej, czyli do każdej wersji jaką znaleźć można w naszym sklepie.

Szczególnie polecamy model Obudowa boczna do wanny CLARISSA 160 x 100. To typ, który pasuje do dwóch rodzajów wanien, czyli wanny prawej oraz lewej. Jest zatem bardziej uniwersalny niż pozostałe. Obudowę tę cechuje wysoka jakość tworzywa i łatwość w utrzymywaniu jej w czystości. Posiada ona wszelkie certyfikaty potwierdzające jakość. Do każdego produktu dołączane są karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi. Jeżeli interesują Cię prezentowane przez nas panele wannowe, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą. Posiadamy bowiem panele frontowe, boczne oraz czołowe o różnych rozmiarach i w różnych cenach.

Na uwagę zasługuje Panel UNI2 boczny 80 cm, kolor wenge. Model został wykonany z wilgocioodpornego MDF-u a wykończony jest PCV. Nadaje się on idealnie do większości wanien narożnych.

Duży i łatwy wybór

W naszym sklepie asortyment jest bardzo bogaty, co daje klientom naprawdę duży wybór. Ponadto dzięki precyzyjnie przygotowanej stronie można w szybki i prosty sposób znaleźć szukany produkt i zapoznać się z zamieszczoną specyfikacją.