Płytki ceramiczne My Way


Płytki łazienkowe My Way

Poszukując idealnych płytek do łazienki, trzeba się kierować kilkoma zasadami. Przede wszystkim jakością, ale także funkcjonalnością oraz estetyką. Glazura glazurze nierówna, dlatego należy dokonać wyboru po precyzyjnej analizie produktu. Nasza firma poleca płytki znanego producenta Ceramika Paradyż, który stworzył niepowtarzalną markę ceramiki My Way.

Solidne wykonanie w niskiej cenie

Marka My Way, cieszy się ogromną popularnością wśród wielu klientów z uwagi na bardzo solidną produkcję płytek, a także niską ich cenę. Często te dwa atuty nie chodzą ze sobą w parze, dlatego, musimy wybierać między jakością a kosztem. W tym przypadku takiej potrzeby nie ma.

Marka My Way, powstała z uwagi na wysokie wymagania klientów w kwestii tworzenia solidnych, eleganckich, a przy tym przystępnych cenowo płytek podłogowych i ściennych. Prezentowana w naszym sklepie glazura tego producenta to kwintesencja modnych akcentów i klasycznej elegancji.

Inspiracja marmurem

Większość kolekcji marki My Way została zainspirowana marmurem. Dzięki temu pomysłowi producenta, glazura uosabia chłodną i wytworną elegancję. W takim stylu została wykonana np. kolekcja Calacatta. Jest to idealny zestaw, który dzięki kilku innym dodatkom doskonale nadaje się do łazienki urządzanej w stylu retro. Oczywiście możliwe jest również użycie bardziej nowoczesnych akcentów. Płytki ceramiczne My Way wspaniale nadają się do małych pomieszczeń, ponieważ ich jasny kolor oraz delikatne wzory rozjaśniają pomieszczenie i czynią je wizualnie większym.

Jeśli marzy Ci się urządzenie łazienki w jasnych barwach, jednak z nutką ożywczych tonów, znakomicie nada się do tego kolekcja Tender/Way. Zestaw tych płytek jest dostępny w trzech odmianach kolorystycznych: niebieskim fioletowym oraz pomarańczowym. Te odcienie pięknie się przeplatają z jaśniejszymi i ciemniejszymi barwami tworząc coś w rodzaju lekkich fal. Taka kolekcja z pewnością odczaruje naszą starą łazienkę i doda jej niepowtarzalnego uroku.

W naszym sklepie możesz znaleźć także wiele innych, przystępnych cenowo zestawów pytek ceramicznych My Way, które prezentują równie elegancką kolorystykę oraz odważne i precyzyjnie wykonane motywy zdobnicze stworzone za pomocą technologii druku cyfrowego.

do góry