Płytki łazienkowe Cersanit


Płytki ceramiczne Cersanit

Remont łazienki lub aranżowanie jej od podstaw to ważne wyzwania, ponieważ na sukces składa się wiele elementów. Urządzanie tego pomieszczenia należy zacząć od dokładnego przemyślenia jak ma ono wyglądać. Na wstępnym etapie musimy wybrać odpowiednie płytki łazienkowe. Szeroki wybór kolekcji do każdego typu łazienki ma firma Cersanit.

Cersanit – firma z tradycjami

Producent glazury oferuje wysokiej jakości towar, który nasza firma udostępnia wszystkim klientom w przystępnie niskiej cenie. Płytki ceramiczne Cersanit, to obecnie najlepiej sprzedający się dział tej marki. A wszystko za sprawą tego, że glazura jest wykonywana z bardzo solidnych materiałów gwarantujących trwałość na długie lata, a także nawiązujących do najnowszych trendów mody. Liczne certyfikaty i znaki jakości dają klientowi poczucie, że dokonany u nas zakup każdej kolekcji będzie satysfakcjonujący.

Duży wybór kolekcji

W naszym sklepie klienci znajdą szeroki wybór produktów marki Cersanit. Posiadamy płytki ścienne z elementami ozdobnymi ora płytki podłogowe, gresy szkliwione, zdobione oraz techniczne, a także mozaiki. Wszystkie dostępne u nas kolekcje zachwycają swym wyglądem i pozwalają odmienić każdą łazienkę, a przy tym uczynić ją bardziej funkcjonalną i higienicznie czystą. Oferta ŁazienkiPRO jest niezwykle bogata, co daje każdemu klientowi możliwość wyboru takich płytek, o jakich tylko marzy i to za naprawdę niską cenę.

Jednolita kolorystyka

Jeśli chce, aby Twoja łazienka została urządzona w jednolitym kolorze, możesz wybrać płytki z kolekcji Liryko. Zestaw ten nie posiada żadnych nadruków. Glazura prezentuje się w pięknych, ciepłych barwach. Dominują tu bowiem beże, brązy oraz pomarańcze. Dzięki tak optymistycznym kolorom łazienka stanie się nie tylko elegancka, ale także pomieszczenie to będzie pozytywnie nastrajało do życia.

Przepiękne nadruki

Być może jednak interesuje Cię bardziej urozmaicony design i marzy Ci się łazienka nie tylko w nowoczesnych kolorach, ale także z modnymi i ciekawymi nadrukami, idealnie spełnia te warunki kolekcja Cersanit Atola. W zestawie możesz znaleźć wiele płytek z delikatnymi, jak również bardziej wyrazistymi zdobieniami. Ponadto kolorystyka ceramiki jest urozmaicona, co pozwoli odświeżyć bardziej przygaszony do tej pory odcień. Równie elegancka, choć nieco bardziej stonowana kolorystycznie jest kolekcja Kamelia - przeważają tu ciepłe beże oraz jasne brązy. Są to jednak bardzo uniwersalne kolory, które z pewnością idealnie wkomponują się w wystrój każdej łazienki i toalety. Większość płytek została ozdobiona kwiatowymi motywami, co dodaje im niebywałego uroku.

Niska cena, wysoka jakość

Wszystkie kolekcje producenta Cersanit, które są dostępne w naszym sklepie, można kupić w niskiej cenie. Niewielki nakład finansowy nie oznacza jednak niskiej jakości. Glazura tej firmy spełnia wszelkie normy jakościowe i z pewnością będzie służyć wszystkim klientom przez długie lata.

do góry