Płytki ceramiczne Tubądzin


Płytki łazienkowe Tubądzin

Łazienka to bardzo ważne miejsce w każdym domu. Zwykle korzystają z niej nie tylko dorośli, ale także dzieci, a zatem ważne jest, aby była miejscem bezpiecznym i by panowała w niej higieniczna czystość. Specyfika łazienki, czyli pomieszczenia, w którym używa się dużo wody, sprawia, że często może pojawić się problem wystąpienia nadmiernej wilgoci, a także gromadzenia się bakterii, które negatywnie wpływają na zdrowie domowników. By tego uniknąć, należy wybrać glazurę wysokiej jakości. Takie właśnie są płytki producenta Tubądzin.

Lider na rynku ceramiki łazienkowej

O początku swego istnienia grupa Tubądzin poszerza swój i tak bogaty asortyment o nowe produkty łazienkowe. Firma ta gwarantuje zakup ceramiki najwyższej jakości w bardzo przystępnej cenie. Grupa Tubądzin to cztery znane i cenione marki oferujące glazurę, mianowicie: Tubądzin, Domino, Korzilius i Arte. Kolekcje płytek każdej z nich są stworzone z wielką precyzją i tak, by każdy klient mógł się cieszyć solidnymi płytkami przez długie lata.

Bogactwo kolekcji

W naszym sklepie znaleźć można wiele najmodniejszych zestawów, które zawsze będą na topie. Prezentujemy duże zróżnicowanie kolorystyczne, a także płytki z pięknymi nadrukami. Wybór kolekcji płytek do łazienki będzie uzależniony od tego, jaki styl oraz motyw przewodni podoba się klientom najbardziej. Jeśli więc szukasz płytek w stonowanym kolorze bez zbędnych upiększeń, proponujemy wybór kolekcji Parma. Delikatne beże będą pasowały do każdej łazienki oraz do każdego typu wyposażenia toalety.

Jeśli chcesz iść z duchem czasu i zależy ci na modnym designie, wybierz rewelacyjny zestaw płytek Colour Black/Red. Jest to kolekcja, w której dominują dwa ponadczasowe i piękne odcienie czerni oraz czerwieni. Każda łazienka wyłożona tymi płytkami z pewnością zyska niepowtarzalny urok. Polecamy także nieco żywsze i bardziej optymistyczne odcienie zieleni, które dodają energii i nadają znakomity efekt świeżości. W takich odcieniach stworzone zostały kolekcje Pop oraz Green.

Gwarancja jakości, zadowolenia i niskiej ceny

U nas każda z kolekcji jest do kupienia w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem marzysz o glazurze do łazienki, która spełnia wszelkie normy techniczne, została wykonana bardzo precyzyjnie i z wyjątkowo trwałych materiałów, a przy tym jest niedroga, zakup płytek firmy Tubądzin będzie idealnym rozwiązaniem.

do góry