Płytki ceramiczne Domino


Płytki łazienkowe Domino


Ceramika wiodącej firmy

Domino jest firmą oferującą duży wybór płytek ceramicznych do łazienki i nie tylko. Należy ona do dużego i cieszącego się ogromnym uznaniem producenta glazury – Tubądzin. Płytki tej firmy cechuje wysoka jakość tworzywa, z którego zostały wykonane, jak również bardzo modny design oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Dużym atutem jest także niska cena oferowanych produktów.

Magia kolorów

W sklepie ŁazienkiPRO można znaleźć ogromny wybór kolekcji marki Domino, każda z nich jest inna i wnosi do pomieszczenia coś nowego i niepowtarzalnego. Wszystkie kolekcje tejże ceramiki zostały opatrzone zdjęciem zarówno samych płytek, jak i gotowej aranżacji, co daje klientom obraz tego, jak może wyglądać ich łazienka po zakupie i montażu danej glazury. Spośród tylu propozycji, każda zainteresowana osoba może znaleźć taki styl płytek, jaki tylko sobie wymarzy.

Jeżeli stawisz na nowoczesność, czyli modne, a przy tym bardzo eleganckie kolory, powinieneś zastanowić się nad kolekcją Fargesia. Znajdują się w nim płytki w kolorach czerwonym oraz czarnym z domieszką fioletu. To bardzo uniwersalne kolory, które praktycznie przez cały czas są na topie. Jednak taka kolekcja najlepiej pasuje do łazienki, w której jest dużo wolnej przestrzeni. Jeśli powierzchnia jest mała, warto się zdecydować na zestaw w jaśniejszych tonach, np. Domino Duo. Tu przeważają różne odcienie beżu, który jest niezwykle naturalnym kolorem, a przy tym pozwala optycznie powiększyć małe pomieszczenia. Niektóre z płytek dodatkowo zawierają delikatne zdobienia, które dodają glazurze subtelnej elegancji.

W naszej ofercie znajdzie się też coś dla miłośników żywych i optymistycznych kolorów. Tak jest kolekcja o nazwie Fiesta. Przeplatają się tu odcienie, żółtego, niebieskiego, czerwonego oraz zielonego. Taka paleta barw z pewnością odmieni każdą łazienkę nie do poznania i tchnie w nią nowe życie.

Wysoka jakość produktów

Każdy, kto urządza łazienkę i toaletę od podstaw zapewne chce wybrać materiały wysokiej klasy, aby nie musieć po kilku latach przeprowadzać generalnego remontu. Dzięki temu, iż Domino, to solidna marka, którą poleca wielu klientów, zakup prezentowanej w naszym sklepie glazury będzie doskonałym rozwiązaniem. Precyzyjne wykonanie, niebanalne wzornictwo i trwałość tworzywa, pozwolą cieszyć się przepiękną łazienką przez długi okres czasu. Ponadto każda z dostępnych u nas kolekcji jest do kupienia po bardzo okazyjnej cenie.

do góry