Płytki łazienkowe Paradyż


Ceramiczne płytki Paradyż

Łazienka to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Musi ono być nie tylko ładne, ale także estetyczne i higienicznie czyste. Nasza firma oferuje bogaty wybór kolekcji płytek wiodącego producenta Ceramika Paradyż. Dostępne u nas produkty są wykonane z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu zapewniają niezwykłą trwałość na długie lata. Ponadto są one łatwe w utrzymaniu ich w czystości, co z pewnością dla wielu osób będzie stanowiło duży atut.

Wyjątkowa elegancja

Ceramika Paradyż to firma oferująca bardzo eleganckie płytki ceramiczne w modnych kolorach i ciekawych wzorach. Bogactwo kolekcji tego producenta sprawia, że każdy klient będzie mógł znaleźć taki typ glazury, jaki będzie mu najbardziej odpowiadał. Jeśli urządzamy małą łazienkę, powinniśmy wybrać płytki w jasnych kolorach, za ich pomocą niewielkie pomieszczenie zostanie optycznie powiększone. Idealnie nadadzą się do tego kolekcje: Nano, Tender/Way w delikatnych kolorach błękitu połączonego z ciepłym beżem, a także w odcieniach delikatnego oranżu, lub Torro, która sprawi, że pomieszczenie stanie się bardziej przytulne za sprawą słonecznego beżu.

Jeżeli jednak cenisz mocniejsze akcenty i żywsze kolory, możesz wybrać kolekcję, w której dominują czernie łamane szarością, czerwienie oraz delikatne odcienie beżu i kremu. Jeśli marzy Ci się łazienka w bardziej optymistycznych barwach, z pewnością idealna okaże się kolekcja Melua/Mentio/Rosa/Color, która zachwyca przepięknymi odcieniami różu i fioletu, a także delikatnymi wzorami. Bez względu na wybór, każda kolekcja płytek ceramicznych Paradyż sprawi, że łazienka stanie się zupełnie nowym i bardzo eleganckim pomieszczeniem. W naszym sklepie internetowym udostępnione zostały wszystkie kolekcje wraz ze zdjęciami, oraz podstawowymi informacjami o cenie, posiadanych certyfikatach i atestach, a także klasie ścieralności.

Przystępna cena i certyfikat najwyższej jakości

Kolekcje płytek ceramicznych firmy Ceramika Paradyż są do nabycia w naszym sklepie w przystępnie niskiej cenie. Wszystkie produkty u nas dostępne posiadają certyfikat bezpieczeństwa, certyfikat zgodności oraz atest higieniczny, dzięki czemu każdy klient będzie miał pewność, że dokonuje zakupu glazury najwyższej klasy.

do góry