Płytki ceramiczne Kwadro


Płytki łazienkowe Kwadro


Duży wybór wysokiej klasy glazury

Kwadro Ceramika to znana marka dużego producenta glazury Ceramika Paradyż. Powstała ona w 2006 roku i od tamtej pory cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. W ofercie firmy można znaleźć spory wybór płytek łazienkowych, ale także salonowych oraz gresów technicznych, szkliwionych, jak również gresów ze skaliami. W sklepie ŁazienkiPRO każdy klient może nabyć wyjątkowe i bardzo eleganckie zestawy glazury łazienkowej tej popularnej i cenionej marki.

Łazienka w odcieniach beżu

W naszej ofercie płytek Kwadro posiadamy wiele interesujących kolekcji, prezentujących się w bardzo stonowanej kolorystyce. Przeważają tu beże zarówno ciemniejsze jak i jaśniejsze. Wiele płytek zostało także pięknie ozdobionych dla podkreślenia niepowtarzalności i charakteru danej kolekcji. Godny polecenia jest zestaw Begonia Kwadro. Dominują w nim właśnie przepiękne beże z dodatkami w postaci subtelnych kwiatów w nieco ciemniejszym niż płytki odcieniu. Niezwykle oryginalny styl i ciepła kolorystyka, to wszystko odmieni każdą łazienkę i uczyni ją bardzo przyjemnym, a nawet przytulnym miejscem. Dużym atutem tej kolekcji, poza solidną produkcją i eleganckim designem jest także niska cena.

Nowoczesne akcenty

Jeśli jednak cenisz sobie bardziej nowoczesną aranżację łazienki, możesz znaleźć u nas kolekcję w nieco bardziej zróżnicowanych kolorach i prezentującą bardziej optymistyczne akcenty. Taki właśnie jest zestaw nowoczesnych płytek Firletka. Połączenie delikatnego beżu ze stale modnym fioletem to wręcz idealna kompozycja do większości łazienek zarówno małych, jak i dużych. Dla wzbogacenia efektu dodane zostały także płytki w odcieniach zgaszonej szarości. Całość wieńczą gustowne kwiatowe ozdoby. Kolekcja ta zawiera zarówno ceramiczne płytki ścienne, jak i podłogowe, a zatem zakup tego zestawu będzie stanowił doskonały komplet. Wybór odpowiedniej nuty kolorystycznej i motywów zdobniczych jest zależny od gustu każdego klienta oraz od pomysłu na całokształt aranżacji.

Niska cena, wysoka jakość

Marka Kwadro to płytki dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie, co jest dla wielu osób sprawą niezwykle ważną. U nas można zakupić wszystkie najlepsze kolekcje i cieszyć się wysoką jakością przy niewielkim nakładzie finansowym. Każdy zakup jest objęty pięcioletnią gwarancją producenta.

do góry