Płytki ceramiczne Polcolorit


Płytki łazienkowe Polcolorit

Solidnie urządzona łazienka to podstawa każdego mieszkania. Pomieszczenie z którego korzystają często nie tylko dorośli, ale także dzieci, musi świecić czystością. Wybór glazury łazienkowej nie zawsze jest prosty, jednak należy pamiętać o tym, że płytki ceramiczne nie tylko mają odświeżyć i upiększyć pomieszczenie, ale także muszą być trwałe, funkcjonalne, a ich czyszczenie nie powinno spędzać nam snu z powiek. Wszystkie te kryteria spełnia producent płytek Polcolorit.

Wieloletnia tradycja

Producent glazury Polcolorit od 1984 roku oferuje swym klientom wysokiej klasy płytki łazienkowe, ale także kuchenne i podłogowe do różnych pomieszczeń. Asortyment tej firmy jest obecnie rozpowszechniony nie tylko w całej Polsce, ale także w wielu krajach europejskich.

Modna i ożywcza kolorystyka

Obecnie panuje moda na urządzanie łazienek w nowoczesny sposób. Zwykle odnosi się to do modnej kolorystyki i niebanalnego designu płytek ceramicznych. Jeśli do tej pory w Twojej łazience panowały raczej przygaszone kolory i zależy Ci na tym, by zmienić zupełnie jej wygląd, wybierz jedną z niepowtarzalnych kolekcji producenta Polcolorit, np. zestaw Style. W tej kolekcji płytek łazienkowych dominują bardzo pogodne, soczyste kolory. Głównie znajdziesz tu elementy w kolorze kiwi oraz intensywnej czerwieni. Takie połączenie daje znakomity efekt, który pozwoli zamienić każdą łazienkę w zupełnie nowe, a przy tym piękne pomieszczenie. Aby nadać jeszcze ciekawszy charakter, producent tej glazury zadbał o nowatorskie elementy zdobnicze w postaci kwiatów. Jednak nawet, jeśli jesteś zwolennikami klasycznych i bardziej stonowanych kolorów, u producenta płytek Polcolorit znajdziesz coś dla siebie. W takich właśnie odcieniach prezentują się kolekcje: Atena, Sorento czy Canvas.

Wysoka jakość, funkcjonalność i przystępna cena

Płytki producenta Polcolorit są produkowane przy użyciu najwyższej klasy maszyn. Dzięki wysokiej jakości tworzywom, możemy się cieszyć nabytymi tu produktami przez wiele, wiele lat. W dodatku wszystkie dostępne u nas kolekcje można kupić w atrakcyjnie niskiej cenie.

do góry