Kolekcja Polcolorit Laguna

Kolekcja Polcolorit Laguna

Jeśli aranżacja łazienki to dla Ciebie nie lada wyzwanie, a chcesz, by  pomieszczenie to było modne i stylowe, zapraszamy do naszego sklepu. Polecamy wybór znakomitej kolekcji Laguna Polcolorit. Glazura ta urzeka bardzo nowoczesnym i świeżym wyglądem. Istnieje możliwość zakupu tych płytek w trzech przewodnich kolorach, zielonym, niebieskim oraz szarym. W zależności od tego, jaki planujesz stworzyć wystrój łazienki, masz możliwość wyboru pasującego do niego odcienia. Każda z odmian kolorystycznych wzbogacona jest o delikatną nutę beżu, która znakomicie kontrastuje się z ciemniejszymi akcentami.

Kolekcja płytek ceramicznych Laguna, to zestaw bardzo solidnej glazury, która jest odporna na stłuczenia lub zadrapania. Doskonała konstrukcja i dbałość o każdy szczegół podczas produkcji sprawiają, że po wielu latach ceramika pozostaje nadal piękna i trwała.

Bardzo ważną zaletą tych płytek łazienkowych jest ich naprawdę przystępna cena. Niski koszt to istotny atut, ponieważ aranżacja całej łazienki jest dosyć drogim przedsięwzięciem. W naszym sklepie możesz zatem nabyć tę kolekcję w bardzo konkurencyjnej cenie.

Sortuj wyświetlaj po

Znaleziono 15 produktów • Polcolorit Laguna UNIVERSAL BEIGE 300X300

  Polcolorit Laguna UNIVERSAL BEIGE 300X300

  Płytka łazienkowa Polcolorit/Marconi UNIVERSAL BEIGE adekwatna jest dla wszystkich łazienek wyprodukowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa pochodzi z przepięknej kolekcji Laguna, waży 24.2 kilogramów. Płytka sprzedawana jest na opakowania, opakowanie zawiera 1.44 m2 płytek.

  Cena: 47,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Laguna Blue Glazura 25x50

  Polcolorit Laguna Blue Glazura 25x50

  Ceramiczna płytka do łazienki Blue Glazura pasuje do wszystkich łazienek wyprodukowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka Polcolorit/Marconi Blue Glazura należy do ślicznej kolekcji Laguna, posiada wagę 14.2 kg, ma wymiary 25x50 cm. Płytka sprzedawana jest na paczki, opakowanie zawiera 12 sztuk co daj…

  Cena: 65,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Laguna Blue Krople Full Dekoracja 25x50

  Polcolorit Laguna Blue Krople Full Dekoracja 25x50

  Płytka łazienkowa Blue Krople Full Dekoracja adekwatna jest dla każdej łazienki firmy Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa Polcolorit/Marconi Blue Krople Full Dekoracja należy do przepięknej kolekcji Laguna, waży 2.2 kilogramów, płytka o wymiarach 25x50 cm. Płytkę sprzedajemy na sztuki.

  Cena: 50,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Laguna Blue Krople Half Dekoracja 25x50

  Polcolorit Laguna Blue Krople Half Dekoracja 25x50

  Płytka łazienkowa Blue Krople Half Dekoracja rewelacyjnie prezentuje się w każdej łazience firmy Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa należy do uroczej kolekcji Laguna, waży 2.2 kg, płytka ta posiada wymiary 25x50 cm. Płytkę sprzedajemy na sztuki.

  Cena: 50,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Laguna Grigio Glazura 25x50

  Polcolorit Laguna Grigio Glazura 25x50

  Płytka do łazienki Grigio Glazura adekwatna jest dla wszystkich łazienek zaprojektowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa Grigio Glazura pochodzi z ładnej kolekcji Laguna, posiada wagę 14.2 kg, wymiary 25x50 cm. Płytkę sprzedajemy na pełne paczki, w opakowaniu mieści się 6 sztuk co daje 1.…

  Cena: 65,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Laguna Grigio Gres Szkliwiony 30x30

  Polcolorit Laguna Grigio Gres Szkliwiony 30x30

  Płytka do łazienki Grigio Gres Szkliwiony pasuje do wszystkich łazienek wyprodukowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa należy do uroczej kolekcji Laguna, waży 16.81 kg, płytka o wymiarach 30x30 cm. Płytkę sprzedajemy na opakowania, paczka zawiera 16 sztuk czyli 1.44 m2 płytek, na europale…

  Cena: 47,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Laguna Grigio Krople Full Dekoracja 25x50

  Polcolorit Laguna Grigio Krople Full Dekoracja 25x50

  Ceramiczna płytka łazienkowa Grigio Krople Full Dekoracja adekwatna jest dla każdej łazienki zaprojektowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka Polcolorit/Marconi Grigio Krople Full Dekoracja pochodzi z prześlicznej kolekcji Laguna, posiada wagę 2.2 kg, płytka o wymiarach 25x50 cm. Płytkę sprzedajemy n…

  Cena: 50,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Laguna Grigio Krople Half Dekoracja 25x50

  Polcolorit Laguna Grigio Krople Half Dekoracja 25x50

  Płytka łazienkowa Grigio Krople Half Dekoracja odpowiednia jest dla każdej łazienki firmy Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa Polcolorit/Marconi Grigio Krople Half Dekoracja pochodzi z prześlicznej kolekcji Laguna, posiada wagę 2.2 kg, płytka o wymiarach 25x50 cm. Płytkę sprzedajemy na sztuki.

  Cena: 50,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Laguna Krem Glazura 25x50

  Polcolorit Laguna Krem Glazura 25x50

  Ceramiczna płytka łazienkowa Krem Glazura rewelacyjnie wygląda w każdej łazience firmy Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa pochodzi z ładnej kolekcji Laguna, posiada wagę 14.2 kilogramów, płytka o wymiarach 25x50 cm. Płytkę sprzedajemy na paczki, w opakowaniu mieści się 6 sztuk czyli 1.08 m2 płyte…

  Cena: 65,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Laguna Krem Krople Full Dekoracja 25x50

  Polcolorit Laguna Krem Krople Full Dekoracja 25x50

  Płytka łazienkowa Krem Krople Full Dekoracja odpowiednia jest dla wszystkich łazienek firmy Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa Polcolorit/Marconi Krem Krople Full Dekoracja należy do nowej kolekcji Laguna, posiada wagę 2.2 kg, płytka o wymiarach 25x50 cm. Płytka sprzedawana jest na sztuki.

  Cena: 50,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
do góry