Kolekcja Polcolorit Stella

Kolekcja Polcolorit Stella

Jeśli szukasz płytek ceramicznych do niewielkiej łazienki, a  dodatkowo uwielbiasz jasne, bardzo subtelne kolory,  idealnym rozwiązaniem będzie zakup nowej kolekcji Stella firmy Polcolorit. Jest to glazura znakomicie pasująca so niewielkich pomieszczeń, gdyż jasny odcień  beżu  rozświetli  ściany, co sprawi, że łazienka wyda się optycznie większa niż jest w rzeczywistości. 

Jasne kolory sprawiają wrażenie bardziej podatnych na osadzanie się kurzu i brudu, jednak konstrukcja tych płytek łazienkowych zapobiega nadmiernemu brudzeniu się, a ponadto  pozwala na łatwą pielęgnację, co pomaga zachować wrażenie  większej estetyki. Beż z pozoru może wydawać się dosyć „nudnym” kolorem, jedna  kolekcja Stella z całą pewnością taka nie jest. Odcień ten został wzbogacony o bardzo ciekawe elementy dekoracyjne, które przyciągają wzrok i tworzą piękną całość, nadając łazience klimat.

Dwiema bardzo ważnymi  kwestiami, którymi każdy klient kieruje się podczas zakupu są: cena  i jakość. W obu przypadkach firma Polcolorit stanęła  na wysokości zadania i wypuściła na rynek  glazurę  solidnej konstrukcji i w bardzo konkurencyjnej cenie. Zajrzyj do naszego sklepu i przekonaj się  jak atrakcyjna jest nasza oferta.

Sortuj wyświetlaj po

Znaleziono 6 produktów • Stella A Beige Dekor 50x25

  Stella A Beige Dekor 50x25

  Ceramiczna płytka łazienkowa Stella A Beige Dekor rewelacyjnie prezentuje się w każdej łazience wyprodukowana przez Polcolorit/Marconi należy do kolekcji Stella o wadze 1 kg, posiada wymiary 50x25 cm, grubość 0.80 cm. Płytkę sprzedajemy na sztuki. Ma kolor beżowy.

  Cena: 43,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Stella B Beige Dekor 50x25

  Stella B Beige Dekor 50x25

  Ceramiczna płytka do łazienki Stella B Beige Dekor świetnie prezentuje się w każdej łazience wyprodukowana przez Polcolorit/Marconi należy do kolekcji Stella o wadze 1 kilogramów, posiada wymiary 50x25 cm, grubość 0.80 cm. Płytka sprzedawana na sztuki. Posiada kolor beżowy.

  Cena: 43,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Stella Beige Glazura 25x50

  Stella Beige Glazura 25x50

  Płytka łazienkowa Stella Beige Glazura pięknie prezentuje się w każdej łazience zaprojektowana przez Polcolorit/Marconi z kolekcji Stella ważąca 18.1 kilogramów, posiada wymiary 25x50 cm, grubość 0.80 cm. Płytkę sprzedajemy na pełne opakowania, opakowanie zawiera 6 sztuk czyli 1.08 m2 płytek, na eur…

  Cena: 60,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Stella Beige Listwa 50x5.5

  Stella Beige Listwa 50x5.5

  Ceramiczna płytka łazienkowa Stella Beige Listwa świetnie prezentuje się w każdej łazience wyprodukowana przez Polcolorit/Marconi z kolekcji Stella o wadze 0.25 kilogramów, posiada wymiary 50x5.5 cm, o grubości 0.80 cm. Płytka sprzedawana na sztuki. Posiada kolor beżowy.

  Cena: 13,60

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Stella Beige Listwa 50x6

  Stella Beige Listwa 50x6

  Płytka do łazienki Stella Beige Listwa pasuje do wszystkich łazienek zaprojektowana przez Polcolorit/Marconi należy do kolekcji Stella waży 0.45 kilogramów, posiada wymiary 50x6 cm, grubość 0.80 cm. Płytkę sprzedajemy na sztuki. Posiada kolor beżowy.

  Cena: 13,60

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Stella Beige Listwa 50x8

  Stella Beige Listwa 50x8

  Ceramiczna płytka do łazienki Stella Beige Listwa ładnie prezentuje się w każdej łazience firmy Polcolorit/Marconi z kolekcji Stella o wadze 0.55 kilogramów, wymiary 50x8 cm, o grubości 0.80 cm. Płytka sprzedawana jest na sztuki. Dostępny kolor beżowy.

  Cena: 13,60

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
do góry