Kolekcja Polcolorit Land

Kolekcja Polcolorit Land

Beż i brąz, to bardzo modne ostatnimi czasy odcienie i bardzo chętnie wybierane kolory do aranżacji łazienek. W takich barwach prezentuje się kolekcja płytek ceramicznych Land firmy Polcolorit. Podczas zakupu glazury łazienkowej, należy starannie przemyśleć strategię remontu. Ceramikę trzeba bowiem dobrać pod kątem kolorystycznym do pozostałych elementów aranżacji. Płytki z kolekcji Land pasują do wielu kolorystycznych koncepcji, a zatem  dzięki  nim urządzanie łazienki będzie łatwe i przyjemne.

Dla każdego z nas bardzo ważne jest utrzymanie w łazience higienicznej czystości. Glazurę firmy Polcolorit łatwo się czyści, a ponadto przez długi czas zachowuje ona bardzo estetyczny wygląd. 

W naszym sklepie można nabyć tę kolekcję w niezwykle atrakcyjnej cenie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Polcolorit. Można u nas obejrzeć przykładową aranżację łazienki przy użyciu tych pięknych i stylowych płytek.

Sortuj wyświetlaj po

Znaleziono 6 produktów • Polcolorit Land Beige Glazura 30x60

  Polcolorit Land Beige Glazura 30x60

  Płytka do łazienki Beige Glazura odpowiednia jest dla każdej łazienki wyprodukowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka Beige Glazura pochodzi z ładnej kolekcji Land, posiada wagę 16.29 kilogramów, płytka o wymiarach 30x60 cm. Płytkę sprzedajemy na opakowania, paczka zawiera 6 sztuk co daje 1.08 m2 pły…

  Cena: 66,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Land Beige Look Dekor 30x60

  Polcolorit Land Beige Look Dekor 30x60

  Płytka łazienkowa Beige Look Dekor świetnie prezentuje się w każdej łazience wyprodukowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa należy do prześlicznej kolekcji Land, posiada wagę 3.2 kg, wymiary 30x60 cm. Płytkę sprzedajemy na sztuki.

  Cena: 41,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Land Bronzo Beauty Dekor 30x60

  Polcolorit Land Bronzo Beauty Dekor 30x60

  Ceramiczna płytka do łazienki Bronzo Beauty Dekor rewelacyjnie prezentuje się w każdej łazience wyprodukowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka pochodzi z przepięknej kolekcji Land, posiada wagę 3.2 kilogramów, wymiary 30x60 cm. Płytkę sprzedajemy na sztuki.

  Cena: 41,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Land Bronzo Geometric Dekor 30x60

  Polcolorit Land Bronzo Geometric Dekor 30x60

  Płytka do łazienki Bronzo Geometric Dekor odpowiednia jest dla dowolnej łazienki wyprodukowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka należy do ładnej kolekcji Land, posiada wagę 3.2 kilogramów, płytka ta posiada wymiary 30x60 cm. Płytka sprzedawana jest na sztuki.

  Cena: 45,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Land Bronzo Geometric Listwa 7.3x60

  Polcolorit Land Bronzo Geometric Listwa 7.3x60

  Ceramiczna płytka łazienkowa Bronzo Geometric Listwa adekwatna jest dla wszystkich łazienek zaprojektowana przez Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa Polcolorit/Marconi Bronzo Geometric Listwa należy do nowej kolekcji Land, waży 0.69 kg, płytka ta ma wymiary 3x60 cm. Płytka sprzedawana jest na sztu…

  Cena: 23,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
 • Polcolorit Land Bronzo Glazura 30x60

  Polcolorit Land Bronzo Glazura 30x60

  Płytka do łazienki Bronzo Glazura świetnie prezentuje się w każdej łazience firmy Polcolorit/Marconi. Płytka łazienkowa Polcolorit/Marconi Bronzo Glazura należy do nowej kolekcji Land, waży 16.29 kg, wymiary 30x60 cm. Płytkę sprzedajemy na paczki, w opakowaniu mieści się 6 sztuk co daje 1.08 m2 płyt…

  Cena: 66,00

  • Ocena:
  0 ocen brak Więcej
do góry