Płytki łazienkowe Nowa Gala


Płytki ceramiczne Nowa Gala

Nowa Gala to firma z tradycjami, zajmująca się produkcją wysokiej klasy płytek ceramicznych. Powstała ona w 1995 roku i od tamtej pory prężnie się rozwija, zyskując wciąż nowych klientów. Od lat producent tej glazury wzbogaca swój asortyment o nowe kolekcje i coraz to lepszej jakości produkty. W ofercie można znaleźć nie tylko przepiękne, klasyczne płytki łazienkowe, ale także płytki do salonu, jak również gres szkliwiony i nieszkliwiony.

Najlepsze kolekcje Nowej Gali w naszym sklepie

Nasza firma posiada bogatą ofertę kolekcji płytek łazienkowych Nowa Gala. Wybór jest naprawdę spory, dlatego warto przed dokonaniem zakupu sprecyzować czego konkretnie szukamy. Zależy to od naszego pomysłu na aranżację wnętrza, a także koloru mebli, które chcemy nabyć.

Gres naturalny

Proponujemy zakup wyjątkowo trwałego gresu naturalnego. Jest to bardzo solidna odmiana glazury i nadaje się nie tylko do domowej toalety, ale także do łazienek uczęszczanych przez większa liczbę osób, np. w miejscach publicznych. Do bardzo popularnych należy kolekcja Quarzite, która jest dostępna w aż ośmiu odmianach kolorystycznych.

Gres rektyfikowany

Gres rektyfikowany, to inaczej płytki z naturalnego tworzywa z zeszlifowanymi brzegami. Taki zabieg pozwala ze zwykłej glazury wyczarować coś zupełnie innego, odmiennego niż klasyczne płytki ceramiczne, z którymi stykaliśmy się do tej pory. Proponujemy zakup wyjątkowo eleganckiej, choć klasycznej kolekcji Signum. Prezentuje ona bardzo stonowaną kolorystykę. Przeważają w niej bardzo ciepłe odcienie, czyli beże, brązy, a także bardo modne ostatnimi czasy szarości.

Gres półpolerowany i polerowany

Jeśli marzy nam się glazura o połyskującej powierzchni, która uosabia wytworność i nowoczesny design, wybierzmy jedną z wielu kolekcji gresu półpolerowanego lub polerowanego. Dużą popularnością cieszy się np. kolekcja Concept. Płytki w bardzo uniwersalnych kolorach, czarnym, beżowym oraz szarym będą przepiękną ozdobą każdej łazienki.

Solidna marka i niska cena

Płytki firmy Nowa Gala są dostępne w naszym sklepie w okazyjnych cenach. Dzięki temu każdy klient może zakupić doskonały jakościowo towar, nie wydając na niego majątku.

do góry