Kompakty WC

Sortuj wyświetlaj po

Znaleziono 78 produktówdo góry

Kompakty toaletowe

Kompakt WC to najważniejszy element wyposażenia każdej łazienki. Nie może go zabraknąć w żadnej toalecie, a zatem aranżując to pomieszczenie należy w pierwszej kolejności pomyśleć o zamontowaniu sedesu. Zakup nie zawsze jest prosty, ponieważ obecnie producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowocześniejszych kompaktów. My oferujemy duży wybór tych produktów, jednak tylko od sprawdzonych firm, które z roku na rok zyskują coraz większą popularność i zaufanie nowych klientów.

Najlepsi na rynku producenci toaletowych kompaktów WC

Nasze kompakty są zamawiane u trzech wiodących producentów: firmy Roca, Cersanit i KOŁO. Każda z nich wypuszcza na rynek sprawdzone i solidne produkty, które klientom służą przez wiele lat. Dbamy o to, by w naszym sklepie znajdowały się kompakty pochodzące z najnowszych kolekcji, co daje gwarancję najwyższej jakości i możliwości wykorzystania najnowszych technologii wykorzystywanych podczas produkcji.

Kompakty do każdego typu łazienki

Jeśli nie wiesz jaki kompakt będzie idealnie pasował do Twojej toalety, zapraszamy do naszego sklepu. U nas każda oferta posiada dokładną specyfikację, wraz ze szczegółowymi rozmiarami prezentowanych produktów, kolorystyką, a także aktualną ceną. Dokonaliśmy podziału naszych kompaktów ze względu na odpływ pionowy, poziomy oraz uniwersalny. Jeśli poszukujesz kompaktu tego pierwszego typ, polecamy

Kompakt EKO 020 3/6l z deską polipropylenową pakowany w karton. To sedes o wymiarach szerokość: 350 mm, głębokość: 650 mm, który wyprodukowała firma Cersanit. Posiada on odpływ pionowy oraz boczne doprowadzanie wody, a mocowany jest za pomocą śrub. To bardzo klasyczny typ, który może być montowany w każdej łazience.

Do mniejszych łazienek polecamy bardzo zgrabny i nie zajmujący wiele miejsca model WC Kompakt IRYDA I 020 zbiornik z funkcją 3/6 l 021. Sedes ten również posiada odpływ pionowy. Jest mocowany za pomocą śrub, natomiast doprowadzanie wody znajduje się z boku lub z tyłu zbiornika. Ważną zaletą tego produktu jest antybakteryjna deska, która gwarantuje bardzo higieniczne warunki.

Jeżeli poszukujesz kompaktu z odpływem poziomym, polecamy szczególnie modele WC Kompakt MERIDA M 010 oraz WC Kompakt MERIDA M 010 zbiornik z funkcją 3/6 l. Oba posiadają doprowadzanie wody z boku oraz deskę wykonaną z polipropylenu. W tym dziale proponujemy także uniwersalne, bardzo eleganckie misy do wc, np. Miska wc o/podwójny firmy Roca, posiadamy kilka modeli tego produktu. Jest on nie tylko bardzo funkcjonalny, ale także wyjątkowo elegancko prezentuje się w każdej łazience.

Wysoka jakość, niska cena i bogaty wybór asortymentu

Polecamy zakupy w naszym sklepie z uwagi na to, że dbamy o najwyższej jakości towar najlepszych producentów, a ponadto oferujemy go w przystępnej cenie. Dzięki bogatemu asortymentowi, każdy klient może dokonać udanego zakupu zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.