Wanny z hydromasażem

Sortuj wyświetlaj po

Znaleziono 177 produktówdo góry

Wanny łazienkowe z hydromasażem

Wanna łazienkowa jest nie tylko ważnym elementem wyposażenia, ale także może stanowić doskonały przyrząd do relaksacji. Obecnie coraz chętniej kupuje się wanny z hydromasażem, które pozwalają się odprężyć i miło spędzić czas podczas zwykłej kąpieli. Zwykle ich koszt jest wysoki z racji udogodnienia, jakim jest funkcja hydromasażu, jednak w naszym sklepie można zakupić wymarzoną wannę w niskiej cenie.

Duży wachlarz ofert Cersanit

Z racji tego, że wybór wanny jest niekiedy trudnym zadaniem, przygotowaliśmy bogaty asortyment, dzięki któremu każdy klient może kupić wannę idealnie pasującą do danego typu toalety. Zakup będzie uzależniony od wielkości łazienki, jej stylu oraz zasobności portfela.

Jeśli szukasz taniej wanny z hydromasażem, a zależy Ci na jak najwyższej jakości, polecamy model Cersanit KALIOPE CW AIRMATIC S301-024-AM. To jeden z tańszych egzemplarzy naszego sklepu. Wanna posiada funkcję hydromasażu powietrznego, czyli delikatniejszej odmiany masażu. Jej zaletą jest dotlenianie skóry oraz uczucie dużego komfortu podczas kąpieli. Umieszczone w dnie wanny dysze wypuszczają pęcherzyki powietrza, które delikatnie masują skórę wpływając na jej ujędrnienie oraz lepsze ukrwienie. Regulacja przepływu powietrza pozwala zarówno na delikatne, jak i mocniejsze doznania wedle potrzeb. Ten model znakomicie nadaje się do nowszych typów łazienki z wagi na to, że jest to wanna narożna o ciekawym kształcie.

Jeżeli jednak możesz sobie pozwolić na zakup wanny z nieco wyższej półki cenowej, warto zainteresować się modelem Cersanit CARMEN CW DUOTRONIC SIMPLE S301-012-DS. To wanna o symetrycznym kształcie, która posiada funkcję hydromasażu łączonego, czyli powietrznego i wodnego. Produkt wyposażony jest w pompę wodną oraz powietrzną, system diod oraz funkcję automatycznego oczyszczania dysz i przewodów powietrznych. Ten model jest idealnym elementem wyposażenia łazienki dla tych, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność.

Wysoka jakość za niską cenę

Nasz asortyment nabywany jest u najlepszych producentów wyposażenia sanitarnego. Oferujemy wanny firmy Cersanit, która jest niekwestionowanym liderem na rynku. Ponadto wszystkie dostępne u nas produkty można zakupić w bardzo przystępnej cenie.