Płytki ceramiczne Opoczno


Płytki łazienkowe Opoczno

Wybór idealnych płytek łazienkowych bywa trudnym zadaniem. Konkurencja na rynku jest spora, a każdy producent mocno zachwala swoje produkty. Przy zakupie trzeba się kierować wysoką jakością towaru oraz wyglądem, który jest nie mniej ważny. Glazurę dobrą jakościowo, a przy tym modną kolorystycznie prezentuje wiodący producent płytek ceramicznych Opoczno.

Wieloletnia tradycja i wciąż wzrastająca popularność płytek Opoczno

Marka Opoczno jest znana już od ponad 125 lat. Pierwsza fabryka ceramiki tej firmy została uruchomiona już w 1883 roku. Przez wiele lat producent zyskał dużą popularność i zaufanie swych klientów. O wysokiej jakości oferowanych płytek świadczą liczne wyróżnienia, które firma ma na swoim koncie. W naszym sklepie można znaleźć wiele przepięknych kolekcji prezentowanych przez Opoczno i nabyć je w atrakcyjnie niskiej cenie.

Duży wybór produktów

W swej ofercie posiadamy całe kolekcje płytek, jak i poszczególne elementy, które można kupować pojedynczo. Mamy na stanie przepiękne cokoły, płytki dekoracyjne, gresy, klinkiery, mozaiki oraz płytki podłogowe i ścienne. Każdy z elementów został przez nas opisany, a zatem, jeśli chcesz nabyć u nas płytki firmy Opoczno, a nie wiesz, czy dany produkt będzie odpowiedni, możesz przeczytać opis, który przedstawia dokładną specyfikację i pozwala dokonać właściwego wyboru.

Pięknie zdobione kolekcje

Wśród wielu kolekcji płytek łazienkowych można znaleźć zarówno glazurę w stonowanych, delikatnych kolorach, jak i bardziej wyraziste kolorystycznie płytki. Większość z nich posiada niezwykle eleganckie zdobienia. Na uwagę zasługuje zestaw Organza. Przeważają tu bardzo klasyczne barwy, bowiem większość płytek jest w kolorze białym, szarym i beżowym. Kilka elementów zostało wzbogaconych dla kontrastu nieco ciemniejszymi akcentami. Niektóre z płytek zdobni oryginalne wzornictwo, które, mimo swej subtelności, nadaje całej łazience wyjątkowy styl.

Hity cenowe

Zadbaliśmy o to, by móc zaoferować ci najwyższej klasy glazurę w bardzo przystępnej cenie. Przepiękne i niedrogie płytki ceramiczne firmy Opoczno z pewnością pozwolą zaaranżować łazienkę tak, by stała się najpiękniejszym pomieszczeniem w domu.

do góry